Sportovní hry dětí

Už je to tady

Nejbližší hry dětí se budou konat v sobotu 5.11.2011 v plaveckém bazénu a hale SK MOTORLET, Radlická 289, Praha 5. Hry probíhajíod 8:30 do 14:00 hodin, prezence začíná v 8:00 hod.

Již 13 letpořádáme ve spolupráci s Úřadem MČ Praha 13 Sportovní hry dětí, kterých se mohou účastnit všechny děti, které mají zájem změřit své síly a dovednosti s ostatními. Hry se konají 1x do roka.

Kdo může soutěžit?

Soutěží se mohou účastnit děti od 6 do 14 let. Není nutné, aby byly děti členy našeho klubu, zasportovat si s námi může opravdu každý. Stačí když si s sebou přinesete tenisky, sportovní oblečení (v případě podzimních her i plavky a ručník), svačinu a pití. O všechno ostatní už se postaráme my. A věřte tomu, že to umíme.

Jak to všechno probíhá?

Budete moct běhat, skákat, plavat, házet, kopat, přihrávat, podlézat, přelézat, strefovat se, kličkovat… Prostě všechno, na co si vzpomenete. Soutěže se konají jak pro jednotlivce, tak pro skupiny. Pokud přijdete i se svými kamarády, můžete se skupinových her účstnit dohromady. Ale i když přijdete sami, nezoufejte. Na místě utvoříme několik družstev, takže i “samotáři” si zahrají dosyta.

Určitě si přijdete na své, i když nejste úplně největší sportovci. Odpočinek je vždycky možný, nikdo vás nebude strkat někam, kam se vám samotným nebude chtít. Můžete mít pořád s sebou svoje rodiče, kteří vám zcela jistě budou fandit a v případě neúspěchu utěší.
Na závěr každých her potom jak se patří vyhlásíme výsledky. Každý od nás dostane jeden nebo víc (podle toho, jak se bude dařit) diplomů na památku. Pro doplnění energie také máme pro všechny pár sladkostí. Pro ty nejlepší je sladkostí víc, takže pozor na zuby :-)

Podívejte se na fotografie z minulých let. Těšíme se na vás, děti. Určitě si spolu užijeme příjemný den plný sportu a zábavy.

Comments are closed.